TURBO-5000 PL. View larger
Warning: Last items in stock!
C.D3.11.1
TURBO-5000 PL.
Producent: Sirio Antenne
Product description
TURBO-5000 PL.
Dane techniczne
    * Częstotliwość: 27 - 28,5 MHz
    * Moc: 5000 W
    * Zysk: + 6,0 dB
    * Impedancja: 50 ohm